Bir Indirme Yöneticisinin Avantajlari Tanima

internet download manager

Fark ettiniz mi? Aslında almıyorsunuz alıyor tam hız indirme bir şey. Etkili, neden aslında bir indirmeyi başlar bir web tarayıcısı, web tarayıcınız sık sık açılır tek akış belgeleri indirin. Bu nedenle hatta, ancak veri sunucu hızı 1Mbps every flow ile kısıtladı, indirme hızınız kesinlikle sınırlı olacak. Ancak gerçekten iyi indirme yöneticisini kullanırsanız örneğin internet download manager, paralel biçiminde veri akışlarını indirmeye, böylece indirme daha hızlı.

Düşünceler içindeki ayrıntılar işlevler birlikte, internet download manager may:

Anında ara bir İnternet servis sağlayıcı gece, fiyatlar gerçekte düşük ve ayrıca veriler olduğunda. Yönetici, indirme işlemi gerçekte tam olduğunda çevirmeli bağlantıyı kesinlikle.

büyük beyan etmek kullanıcılar ile birlikte geniş bant ilişki indirin kolayca , tara bir site anında indirmek için verilen bilgi, ve düzenli yükseltme gerçekleştir.

Kullanımı kolay indirme yöneticileri birleştirin etkili ile birlikte web tarayıcılar. Nitelikler oluşur: düzenleme, ziyaretçi trafiği şekillendirme, enfeksiyon kontrol, ek olarak kataloglama.

İndirme yöneticileri ya yararlanın BHO - tarayıcı yardımcı şeyler veya hatta UYGULAMA - indirmelere engelleme için eşzamansız takılabilir protokol. Bazı yöneticiler birini kullanır, diğerleri kullanır her iki prosedürleri kullanır. Güvenilir indirme aracı aslında tanındı artırma indirme oranlar arası beş yüz yüzde.

video kayıtları, ücretsiz, ve paylaşılan yazılım aslında tanıtıldı nedeniyle kullanım IDM. indirme yöneticileri dosyalar uygun klasörler ve yapmak özellikleri arkada gece aslında kullanmıyorken internet.

Bir indirmenin olup olmadığı kırık olup olmadığı nedeniyle tarayıcı çökme, güç kapatıldı, veya hatta döküldü bağlantı, bir indirme yöneticisi kesinlikle yordam gerçekte.A download-manager allows viewing of partly downloaded video data.

Kesinlikle size çekiş ve kaybetmek, web bağlantıları indirmek için kayan görüntü.

PC kullanılmadığında ve ayrıca tamamlama için kapat.

Bir can yaratın anlaşılır kurallar, yöneticinin kesinlikle yapacağı birkaç veri bir siteden indirmek için takip.

İndirme yöneticileri gerçekleştir otomatik yinelemeli indirmeler.

Bir süpervizör yönetir belgeler ve ayrıca sunar hızlı inceleme.

The IDM Grant daha anlamlı tüketici kontrol, diğerleri geliştirilmiş öyle ki web içeriği geliştiriciler sahip komut. Bazı indirme aracı arayüzde göster reklam yazılımları varken, diğerleri var casus yazılım, FlashGet. IDM gibi bazı casus yazılımlar var var yok reklam yazılımı yok hatta.

İndirme yöneticileri çok türden aslında vardır. Bazıları ücretsiz, diğerleri gerektirir ödeme. En iyi indirme yöneticisi gerekir olması:

Bedava.

Kullanımı basit.

Değil sahip olmak casus yazılım hatta reklam yazılımı.

Ver kolay indirmeler.

Her tür gerçekten iyi indirme yöneticisi gerekir en iyi şekilde kullan PC kullan, bağımsız olarak indirmelerle ilgilen, yönetmek rahatsızlıklar, ve ayrıca perakende mağazası dosyalar başarıyla. Çok İndirme yöneticilerinin büyük çoğunluğu aslında yerleşik sistemler indirme by aynı anda birden çok bölüm.

BİLGİSAYAR hesaplayın sonra Seçin bir indirme aracı gereklidir. Sistem uygun şekilde birlikte. Düzenli Olarak ilerlemeler ve ayarlamalar İdeal Uygun bir indirme yöneticisi may yapabilir hayat zahmetsiz yanı sıra mükemmel. Filmler, videolar, bilgiler klipler, resimler, oyunlar.